10/01/2014

Innisfree Apple Juicy LIp&Eye Remover/Demakijaż Kosmetyków Wodoodpornych.

Ostatnio całkowicie przerzuciłam się na maskary wodoodporne, bardzo lubię też używać linera. Są tak odporne, że nie schodzą nawet pod wpływem oliwki, ani olejku do demakijażu. Nawet Biodherma nie daje im rady:)  Chciałam Wam dziś polecić fantastyczny płyn do demakijażu bardzo trwałych tuszy i szminek, który jest odkryciem dla mojego demakijażu.

Innisfree jest koreańską marką eco, bazującą na naturalnych składach kosmetyków, przyjazną środowisku, wspierającą  handel fair trade. Składniki do produkcji są pozyskiwane z wulkanicznej wyspy Jeju np. bestseller marki to np: oczyszczająca maska z glinką wulkaniczną lub linie z wyciągiem z zielonej herbaty, kamelii, która są na tej wyspie jest hodowane. Więcej możecie przeczytać na stronie Innisfree tutaj.

Innisfree Apple Jiucy Lip&Eye Remover: to dwufazowy płyn do demakijażu; jest polecany ze względu na naturalny skład (wyciąg z soku z jabłek - wit C., wyciąg z lawendy - nawilżenie , wyciąg z liści orzecha), przyjazny dla delikatnej skóry wokół oka; cała linia demakijażu Apple Juicy cieszy się wielkim powodzeniem (np: olejek lub emulsja).
Apple Juicy Lip & Eye Remover ma przydomek "złotego grala" wśród płynów demakijażu oka. Po oczyszczeniu skóra jest czysta, nawilżona, ukojona i rozświetlona. Nie ma zaczerwienień, podrażnień, a maskary czy linery są w mgnieniu oka :))) dokładnie usunięte. Kupuję go przez Ebay, za 100 ml płacę ok 26 -28 pln.

Jak prawidłowo wykonać demakijaż oka? 
Są dwie szkoły jedna mówi, żeby zacząć od demakijażu oka - druga, że możecie zacząć od demakijażu twarzy omijając okolice oczu. Wszytko zależy od tego jak jest Wam wygodniej. Podstawowa zasada - nie trzyj, nie rozciągaj delikatnej skóry; bądź cierpliwa i delikatna.
  • przed użyciem wstrząśnij opakowaniem, żeby obie formuły się połączyły
  • nasącz wacik odpowiednią ilością płynu do demakijażu (najlepsze waciki, to takie które nie mają włókien - bardzo polecam waciki azjatyckie: Innisfree, The Face Shop, Aritaum)
  • przyłóż do zamkniętego oka na ok 10-15 sekund
  • delikatnie przesuń wacik w dół i do góry pod rzęsami, starając się w ogóle nie naciągać skóry
  • jeżeli maskara nie zeszła całkowicie powtórz tą czynność
  • następnie użyj patyczków nasączonych płynem do usunięcia makijażu wzdłuż linii rzęs
  • przemyj oko dodatkowo płynem micelarnym lub tonikiem, jeżeli nie ma śladu po kosmetykach kolorowych operacja powiodła się w 100% :) 
FirmaKokarda 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi że czytasz moje posty, ale proszę nie zostawiaj komentarz służących autopromocji blogów czy stron personalnych. Nie publikuję komentarzy zawierających adresy e-mail albo linki do stron zewnętrznych.