12/12/2013

Essie - Encrusted Treasures Collection 2013.

Nowa kolekcja Essie na sezon karnawałowy jest zainspirowana połyskiem lodu, śnieżnymi barwami zimy, kamieniami szlachetnymi. Essie Weingarten bawi się teksturami, połyskiem, oraz wykończeniem jaki daje lakier na paznokciu. W kolekcji pojawiają się lakiery tzw. "kawiorowe" nazywane czasem "piaskowymi", tworzą matową powierzchnię o teksturze przypominającej kawior; oprócz tego znajdziecie  lakiery holograficzne i brokatowe.  
Z tej kolekcji wybieram Belugarię - czerń z zatopionymi kawałkami brokatu, wygląda trochę jak zastygła wulkaniczna lawa. Niepokojąca i piękna,całkowicie matowa. Widzę siebie trzymającą lampkę szampana w Sylwestra właśnie lakierem na paznokciach :-) Inne lakiery z tej kolekcji są równie intrygujące:
  • Hors D'Oeuveres: platynowe złoto z holograficznym brokatem
  • Lots of Lux: odcień lapis lazuli z matowym wykończeniem
  • On a Siver Palatter: perłowe złoto z holograficznym brokatem
  • Peak of Chic: biel z holograficznymi "kłaczkami"
  • Ignite the Night: lśniący hematyt z matowym wykończeniem - mój kolejny wielki faworyt, wiem, że już jest wyprzedany(?!)
I jak tu nie ulec manii Essie?
Czekam jedynie aż którakolwiek z zimowych kolekcji Essie pojawi się w Polsce, do tej pory nie dotarła do nas ani jedna.
FirmaKokarda

2 komentarze:

Miło mi że czytasz moje posty, ale proszę nie zostawiaj komentarz służących autopromocji blogów czy stron personalnych. Nie publikuję komentarzy zawierających adresy e-mail albo linki do stron zewnętrznych.