9/20/2011

Dark Circles - Go Away! LIERAC Diopticerne Anti Cerne-Must Have.

Która z nas nie boryka się z tym problemem? Ciemne cienie pod oczami mogą być wynikiem gospodarki hormonalnej organizmu, pracy tarczycy, złego odżywiania, np. obciążeń wątroby spowodowanych lekami, kawą, paleniem, złą dietą lub zaburzeniem melaniny w skórze.

Najlepiej jest zacząć dzień od szklanki wody z cytryną, a skończyć bez kolacji, zasypiając przed 23:00 w przewietrzonym pokoju.
Gdybym sama nie próbowała pozbyć się w ten sposób cieni i nie tylko! Pewnie nie mogłabym tego sposobu polecić.
A jeżeli mamy cienie i chcemy mieć efekt już natychmiast, można sobie pomóc kremem na głębokie cienie i zasinienia marki Lierac.

Lierac jako jedna z niewielu marek, która ma pełen asortyment kremów na okolice oczu dla poszczególnych problemów takich jak: opuchlizna, cienie, zmarszczki, brak jędrności, brak właściwego nawilżenia i specjalizuje się w tej pielęgnacji od 30 lat.
Szczególnie spodobał mi się krem z pigmentem Diopticerne Anti Cerne, który możecie z powodzeniem stosować zamiast podkładu, korektora. Ma sile działanie korygujące i pielęgnacyjne: arnika górska i ruszczyk (wzmacniają ściany naczyń krwionośnych), witamina C i Mandresa (rozjaśniają cienie, regulując ilość barwników w skórze), witamina E i mikroalgi (chronią przed działaniem wolnych rodników).  Dodatkowym plusem jest całkowicie szczelne aluminiowe opakowanie w 100% chroni aktywną witaminę C, brak konserwantów, substancji zapachowych. Krem jest bardzo wydajny, wystarczy maleńka kropka pod każde oko. 
Opakowanie 5ml/ 68 pln.
FirmaKokarda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi że czytasz moje posty, ale proszę nie zostawiaj komentarz służących autopromocji blogów czy stron personalnych. Nie publikuję komentarzy zawierających adresy e-mail albo linki do stron zewnętrznych.