9/28/2009

Mokre oko. Wet Looking Eye Make Up.

Kolejny trend w makijażu o, którym pisałam w ostatnim poście: wet look stał się ważnym dopełnieniem rockowego stylu glamour.
Tłem do tego typu makjiażu musi być matowa, rozbielona skóra. Nie malujemy policzków, ani ust kolorowymi kosmetykami. Możesz nałożyć puder rozświetlający o matowym lub półmatowym wykończeniu i róż w tonacji twojej skóry z kroplą koloru morelowego, różowego.
W najnowszym numerze Glamour możecie przeczytać jak wykonać makijaż wet w wersji na usta lub powieki nowymi paletami do makijażu Chanel.
Wersja dla minimalistek: prosta i efektowna.
Makijaż tego typu nie musi być wcale czarny, możecie użyć sepii, która również jest bardzo modna w tym sezonie, lub burgunda.
Najnowsza linia makijażu MAC opiera się całkowicie na kolorze czarnym.
Więc jeżeli jesteście fashionistkami czerń musi pojawić się tej jesieni w waszych kosmetyczkach.
Najprościej na powieki nałożyć warstwę tłustego kremu i czarną, miękką kredką do oczu delikatnie rozetrzeć konturu oka. I na prawdę mocno wytuszować rzęsy.
FirmaKokarda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi że czytasz moje posty, ale proszę nie zostawiaj komentarz służących autopromocji blogów czy stron personalnych. Nie publikuję komentarzy zawierających adresy e-mail albo linki do stron zewnętrznych.