8/18/2009

Trendy w makijażu na jesień-sepia make up. Strong Autumn Looks-Sepia Make Up.

donna karan fall 2009
We were inspired by a sepia photograph of a woman from the 1930s and the shading on her face,” says makeup artist Charlotte Tilbury, who created the look for Donna Karan’s fall 2009 show, adding that the gray-brown image had the same tonality as Karan’s collection (“We didn’t want to do anything too graphic or too colorful”).

"Zainspirowaliśmy się fotografiami kobiet w kolorze sepii z 1930 roku i grą cieni na ich twarzach-mówi Charlotte Tilbury, która wykreowała look na jesiennych pokazach Donny Karan. "Nie chcieliśmy aby makijaż był zbyt graficzny, ani kolorowy."

chloe' fall 2009

Kolejnym silnym trendem są lata 80'. Na pokazach Chloe' dominował ten typ makijażu w kolorze terakoty, brązu i sepii z elementami oranżu. Jest to doskonały makijaż dla kobiet, które nie chcą rozstać się z latem. Cała twarz jest muśnięta brązerem, a kości policzkowe są nim dodatkowo bardzo mocno podkreślone. Makijaż skupia się na oczach i kościach policzkowych oraz idealnie matowej, równej skórze. Usta są neutralne, półmatowe-w tym looku nie używamy szminek z połyskiem i błyszczyków. Jak wykreować taki look?
Potrzebujesz:
  • pudru brązującego i grubego pędzla do jego nanoszenia
  • naturalnego odcienia podkładu (na letnią skórę idealne będą podkłady dopasowujące się do karnacji, lub podkłady mineralne).
  • zestawu cieni w brązach od neutralnego beżu po ciemną czekoladę
  • matowej lub satynowej cielistej szminki
  • zestawu do makijażu brwi-kredki lub cieni i ukośnie ściętego pędzelka
  • pędzel z miękką, długą końcówką do rozcierania cieni 217 Blending Brush MAC
  • pędzel wyprofilowany do modelowania kości policzkowych 116 Large Angeled Brush
  • gruby pędzel do pudru sypkiego, lub kosmetyków brązujących 134 Large Powder Brush
Charakterystyczne dla tego looku jest roztarcie konturów-więc najważniejsze będą pędzle do blednowania. Oczy są lekko rozmyte bez wyraźnie podkreślonej linii. Jeżeli będziecie w tym makijażu używać kredki również musi być ona mocno roztarta i połączona z cieniami.

MAC Mineralize Skin Finish-pudry brązujące

Róż może być wykorzystany do makijażu oka-podobnie jak brązer lub ciemniejszy odcień pudru sypkiego.

przykładowe zestawy cieni Diora

zestaw Bobbi Brown do ust, policzków i makijażu oka -
All In One Nude Palette Eyes&Lips

FirmaKokarda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło mi że czytasz moje posty, ale proszę nie zostawiaj komentarz służących autopromocji blogów czy stron personalnych. Nie publikuję komentarzy zawierających adresy e-mail albo linki do stron zewnętrznych.