5/04/2009

Makijaż fantazyjny dla brunetki. Coctail Of Colours Make Up.

kobiecy i pełen koloru
female & full of colours


intensywna paleta kolorów zaskoczyła Justynę
Justina was suprise by intesive palette of colours


kolejna prostsza wersja makijażu w odcieniach
oranżu, wiśni z mocną czekoladową kreską
next much easier version of this look
with oranges, berry & chocolate shades

Justyna potrzebowała odmiany w swoim codziennym makijażu. Zaproponowałam jej połączenie dwóch tonacji kolorystycznych : ciepłych oranży, terakoty i chłodnych fioletów.
Fiolet i purpura idealnie wydobędzie zielono-brązową tęczówkę, a tonacje oranżu ocieplą zmęczoną po zimie skórę i nadadzą jej wiosenny wygląd.
Rozpoczęłyśmy od nałożenia podkładu( ciepły odcień beżu), korektora i transparentnego pudru sypkiego. Skupiłam się na okolicach oczu ze względu na to, że chciałam jak najbardziej podkreślić ich intensywny kolor. Kolejnym etapem było wymodelowanie twarzy pudrem brązującym i różem rozświetlającym w tonacji intensywnego oranżu. Makijaż oka to głównie paleta czekoladowego brązu w połączeniu z fuksją, fioletem, śliwką. Dopełnieniem makijażu był lekki makijaż ust. Ze względu na to,że na tak wiele "dzieje się" na oczach -usta mają tylko być lekko zaakcentowane kolorem. Uzyskałyśmy pełna światła i koloru twarz - w sam raz na letnie popołudnia z przyjaciółmi.
 • jeżeli masz przebarwienia słoneczne-pamiętaj żeby kupować podkład dopasowany do nich kolorem -nigdy jaśniejszy! Da to odwrotny efekt.
 • nie zapominaj o nałożeniu podkładu na uszy, szyję. Zmieszaj w zagłębieniu dłoni odrobinę podkładu i dziennego kremu i nałóż na szyję, uszy. Da to naturalny efekt.
FirmaKokarda


Justyna need to change her every day make up. I offer to her combine two shades of colours: warm oranges and cool violet.
Violet & purple is perfect for her dark hazel eyes, oranges warms up her face ang gives her spring look.
We start from put on all over the face: conciler, fundation in warm beige shade & translucent loose powder. I focused on eyes area because I wanted to intensif colour of Justina's eyes.
Next step was strong modeling her face with terracotta powder & orange blush highlither.
The eyes make up it combine mostly: very dark chocolate brown, fucsia, violet & orange.
The lips make up was complement of hole make up. We had strong ,colourfull eyes make up so-lips had to be "lighter".
For the end we have look with light & colour-prefect for summer afternoon with friends.

 • if you have tan imperfection you must use complexion similar to those! Never lighten-it gives you reverse result
 • don't forget about your neck, ears. Put some day-cream in a palm of your hand mix with complection and put on your ears, neck. It gives natural look.
FirmaKokarda

6 komentarzy:

 1. Dla mnie bomba! Dopiero teraz widzę, że naprawdę warto się malować! Kolory rewelacyjnie dobrane i te kreski - jestem zachwycona :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję Pani Justynko! cieszę się,że makijaż spełnił Pani oczekiwania;-))

  OdpowiedzUsuń
 3. oglądam zdjęcia i również jestem pełna podziwu dla makijażu by Kokarda. Justyna wygląda rewelacyjnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow Justyna wylada niesamowicie !Umowiam sie na pierwszy wolny termin!!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Efekt jest zdumiewający, a dziewczyna nie do poznania.Najbardziej podoba mi się wersja w odcieniach fioletu.Makijaż dodał nie tylko uroku, ale także pewności siebie i zmysłowości...

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję bardzo za wspaniałe komentarze i zapraszam do studia!

  OdpowiedzUsuń

Miło mi że czytasz moje posty, ale proszę nie zostawiaj komentarz służących autopromocji blogów czy stron personalnych. Nie publikuję komentarzy zawierających adresy e-mail albo linki do stron zewnętrznych.